Інформація та зразки документів жителям громади для отримання субсидії

Пропонуємо до завантаження зразок заяви та бланк декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

ДЕКЛАРАЦІЯ

Все, що треба знати про житлову субсидію

Куди звертатись для призначення субсидії Особа, яка зареєстрована (проживає) у житловому приміщенні, має звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного проживання). З 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надіслання їх на папері поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

09:40:50 30.09.2021