Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 24.12.2020 20:47

14 грудня 2020 р. в Локачинській селищній раді проведено конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування на посади начальника відділу фінансів, начальника Управління гуманітарної політики, заступника начальника Управління гуманітарної політики - начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров′я, начальник Управління містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунального майна, головного спеціаліста відділу фінансів, головного спеціаліста з функцією ведення бухгалтерського обліку відділу фінансів.

Фото без опису

Протягом всього строку прийому документів було подано заяви від 6 кандидатів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі.

Конкурс проводився у два етапи – перший – перевірка знань спеціального законодавства та законів у сфері місцевого самоврядування, другий – співбесіда з конкурсантами, що успішно пройшли перший етап випробувань.

За результатами двох етапів випробування 15грудня 2020 року конкурсна комісія Локачинської селищної ради визначила переможців конкурсу. Ними стали: на посаду начальника відділу фінансів – Мирослава Шульга, начальника Управління гуманітарної політики – Оксана Турелик, заступника начальника Управління гуманітарної політики - начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров′я – Наталія Сафронова, начальника Управління містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунального майна – Федір Пилипчук, головного спеціаліста відділу фінансів – Маленчук Юлія, головного спеціаліста з функцією ведення бухгалтерського обліку відділу фінансів - Лощиць Надія.

Відділ юридичного забезпечення, управління персоналом та запобігання корупції Локачинської селищної ради.