Волинська область, Володимирський район

ПОЛІЦІЯ ІНФОРМУЄ ТА ЗАСТЕРІГАЄ

Оголошується набір в спецбатальйон "Лють"!

На виконання доручення Президента України, 13 січня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 30 про утворення як юридичної особи публічного права міжрегіональний територіальний орган Національної поліції — Департамент поліції особливого призначення “Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України “Лють” ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПІДРОЗДІЛУ З урахуванням сьогодення, в період воєнного стану основними завданнями Бригада є:

14:13:37 03.02.2023

Шахраї полюють на довірливих

Поліцейські Володимирського районного відділу поліції звертаються до громадян із проханням бути більш пильними, оскільки випадки шахрайства нажаль не рідкість, довірливі громадяни продовжують віддавати свої кошти аферистам.

14:40:08 24.01.2023

Засвітись у темряві — подбай про безпеку!

Друзі, нагадуємо, що у темну пору доби варто носити світлоповертальні елементи: браслетами брелоками наліпками поясом або жилетом Згідно з правилами дорожнього руху пішоходи повинні обов’язково користуватися світлоповертаючими елементами у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.

08:57:05 16.01.2023

Аферисти під виглядом "банківських працівників"

16:14:43 12.01.2023

Обережно! Телефонне шахрайство

Володимирський районний відділ поліції вкотре нагадує та застерігає від телефонних шахраїв, які видають себе за співробітників банку

09:58:44 06.01.2023

Обережно, ФІШИНГ!

Фішинг – це різновид шахрайства, який використовується з метою отримання особистих відомостей, які в свою чергу дають можливість викрасти гроші, встановити хакерське програмне забезпечення на пристрої, зламати обліковий запис у соцмережах або пошті.

09:19:28 05.01.2023

Як не стати жертвою афери під час війни

Поки одні українці зі зброєю в руках захищають країну від ворога, відновлюють економіку, допомагають біженцям – інші опрацьовують кримінальні кейси.

09:17:55 05.01.2023