ПОЛІЦІЯ ІНФОРМУЄ ТА ЗАСТЕРІГАЄ

Як убезпечити себе від шахраїв

Як убезпечити себе від шахраїв: поліцейські Володимирського районного відділу поліції вкотре закликають громадян дотримуватись простих правил захисту від аферистів

09:56:01 19.10.2023

В громаді працює ювенальний поліцейський

Інформуємо, що за територіальною громадою закріплений ювенальний поліцейський, який  безпосередньо займається профілактикою правопорушень серед дитячого населення, а саме: інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Володимирського РВП ГУНП у Волинській області старший лейтенант поліції Оксана Ткачук.

14:11:19 11.10.2023

Про шахрайські схеми та як від них захиститися

Попри регулярні попередження з боку працівників поліції, громадяни через свою неуважність продовжують ставати жертвами шахраїв. Правоохоронці нагадують про види шахрайських схем та як від них захиститися

11:48:38 14.06.2023

Оголошується набір в спецбатальйон "Лють"!

На виконання доручення Президента України, 13 січня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 30 про утворення як юридичної особи публічного права міжрегіональний територіальний орган Національної поліції — Департамент поліції особливого призначення “Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України “Лють” ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПІДРОЗДІЛУ З урахуванням сьогодення, в період воєнного стану основними завданнями Бригада є:

14:13:37 03.02.2023

Шахраї полюють на довірливих

Поліцейські Володимирського районного відділу поліції звертаються до громадян із проханням бути більш пильними, оскільки випадки шахрайства нажаль не рідкість, довірливі громадяни продовжують віддавати свої кошти аферистам.

14:40:08 24.01.2023

Засвітись у темряві — подбай про безпеку!

Друзі, нагадуємо, що у темну пору доби варто носити світлоповертальні елементи: браслетами брелоками наліпками поясом або жилетом Згідно з правилами дорожнього руху пішоходи повинні обов’язково користуватися світлоповертаючими елементами у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.

08:57:05 16.01.2023