Волинська область, Володимир-Волинський район

Запобігання проявам корупції

Почалась кампанія декларування 2022 року

До уваги суб’єктів декларування Локачинської селищної ради! Нагадуємо, що з 01 січня 2022 року розпочався черговий етап подання посадовими особами місцевого самоврядування та іншими суб’єктами декларування щорічних декларацій за 2021 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи місцевого самоврядування, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

10:23:12 10.01.2022