Локачинський районний сектор Управління ДСНС України у Волинській області інформує

Як подати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Згідно частини п’ятої статті 57 Кодексу цивільного захисту України суб’єкт господарювання набуває право вчиняти дії щодо провадження господарської діяльності, передбачені частиною другою цієї статті, з дня реєстрації декларації відповідним дозвільним органом. Подати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки в електронній формі можна за посиланням: https://e-services.dsns.gov.ua

09:49:47 03.03.2023

Володимирське районне управління ДСНС нагадує правила пожежної безпеки під час осінньо-зимового періоду

З настанням прохолодної погоди стрімко зростає кількість випадків травмування людей на пожежах через необережне поводження з пічним опаленням, газовими приладами та обігрівачами. Основними причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб в нетверезому стані. Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються в дома самі, без нагляду дорослих в закритих квартирах, будинках, де опалюються печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади. З настанням холодів виникають пожежі у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання, так і діти. Небезпечні такі пожежі виділенням великої кількості диму, що проникає в під’їзди та квартири, загрожуючи життю його мешканцям.  Володимирське РУ ГУ ДСНС України у Волинській області вкотре нагадує прості правила безпеки, яких слід дотримуватися з настанням осінньо-зимового опалювального сезону:

09:49:45 14.09.2022

Збережемо врожай від пожеж!

В громадах розпочинаються жнива, а з ними й найбільш пожежонебезпечний та тривожний період для пожежної охорони та власників полів. Загрозу створюватиме спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хліброзбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у незадовільному технічному стані. Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин тощо можуть призвести до пожежі, перетворюючи золоте зерно на чорний попіл. Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні.

16:24:27 19.07.2022

Правила пожежної безпеки при святкуванні Великодня

Незабаром православні християни відзначать одне з головних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією, у цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. За статистикою, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Тому під час святкування Великодня необхідно пам’ятати основні правила пожежної безпеки:

12:35:50 12.04.2022