Управління містобудування, архітектури Локачинської селищної ради

БЮДЖЕТНІ ЗАПИТИ
ЗАКУПІВЛІ/ТЕНДЕРИ
ПРОГРАМА "ВЛАСНИЙ ДІМ"
МІСТОБУДІВНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: «Детальний план території земельної ділянки приватної власності площею 0.0708 га (кадастровий номер 0722455100:01:004;0259) для будів

Локачинська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: «Детальний план території земельної ділянки приватної власності площею 0.0708 га (кадастровий номер 0722455100:01:004;0259) для будівництва магазину по вулиці Луцькій 12Б в смт Локачі Володимирського району, Волинської області».

12:27:30 20.10.2023

Початок громадського обговорення «Детальний план території орієнтовною площею 0.20 га для облаштування автостоянки для автотранспортних засобів  по вулиці Шевченка в смт Локачі Володимирського району, Волинської області»

Локачинська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: «Детальний план території орієнтовною площею 0.20 га для облаштування автостоянки для автотранспортних засобів  по вулиці Шевченка в смт Локачі Володимирського району, Волинської області».

15:51:38 08.09.2023

Про початок громадського обговорення«Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків господарських будівель і споруд по вулиці Північній в смт Локачі, Володимир-Волинського району, Волинської області»

Локачинська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проєкті   містобудівної  документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків господарських будівель і споруд по вулиці Північній в смт Локачі, Володимир-Волинського району, Волинської області».

14:56:32 07.02.2022

Про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Володимирській в см

«Локачинська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Володимирській в смт Локачі, Волинської області». З проектом містобудівної документації можна ознайомитися і подати пропозиції  та   зауваження з 30 грудня 2021 року до 31 січня 2022 року  за  адресою: смт Локачі, вул. Миру,37, адмінприміщення Локачинської селищної ради, з 8.00 до 17.00 год. Відповідальний: Пилипчук Федір Володимирович, контакти: моб.0975464103.

15:25:14 24.12.2021

Про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: «Детальний план території земельної ділянки в смт Локачі по вулиці Горєлова, Локачинського району, Волинської області»

«Локачинська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: «Детальний план території земельної ділянки в смт Локачі по вулиці Горєлова, Локачинського району, Волинської області». З проектом містобудівної документації можна ознайомитися і подати пропозиції  та   зауваження з 30 грудня 2021 року до 31 січня 2022 року  за  адресою: смт Локачі, вул. Миру,37, адмінприміщення Локачинської селищної ради, з 8.00 до 17.00 год. Відповідальний: Пилипчук Федір Володимирович, контакти: моб.0975464103.

11:03:11 24.12.2021

Про початок громадського обговорення «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Шевченка в смт Локачі, Волинської області».

«Локачинська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проєкт   містобудівної  документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Шевченка в смт Локачі, Волинської області». З проєктом містобудівної документації можна ознайомитися і подати пропозиції  та   зауваження з 30 грудня 2021 року до 31 січня 2022 року  за  адресою: смт Локачі, вул. Миру,37, адмінприміщення Локачинської селищної ради, з 8.00 до 17.00 год. Відповідальний: Пилипчук Федір Володимирович, контакти: моб. 0975464103.

17:13:25 23.12.2021

Початок громадського обговорення: детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (нове будівництво СТО та кафе) в смт Локачі, по вул. Луцькій

«Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної  документації: Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (нове будівництво СТО та кафе) в смт Локачі, по вул. Луцькій, Володимир-Волинського району, Волинської області.

09:48:41 16.12.2021

Про якість питної води в громаді

Локачинським ВУЖКГ надаються послуги населенню смтЛокачі по водопостачанню, водовідведенню та збору і вивезенню твердих побутових відходів. Рішенням  сесії Локачинської селищної ради від 02.03.2021р. №3/383 «Про затвердження актів приймання - передачі майна до комунальної власності Локачинської селищної ради» селищній раді було передано водобашні та водопроводи від реорганізованих Привітненської, Конюхівської, Старозагорівської, Дорогиничівської, Замличівської, Крухиничівської, Марковичівської, Козлівської, Заячицівської сільських рад.

12:07:15 07.12.2021