НОВИНИ ТА МАТЕРІАЛИ РОЗДІЛУ АПК

Бережіть бджіл від отруєння!

2 березня 2021 року Локачинська селищна рада прийняла рішення №3/534 "Щодо попередження загибелі бджіл при застосуванні пестицидів та агрохімікатів на території Локачинської селищної ради".

16:11:55 16.04.2024

Допомога агровиробникам у 2024 році

За інформацією міністерства аграрної політики та продовольства України цього року українські агровиробники можуть знову скористатись державними програмами підтримки.

11:23:24 14.02.2024

Увага пасічникам! Обробіток соняшника!

Image by macrovector on Freepik ДП "Луга Нова" ПП "Універсам" з 07 липня по 12 липня на території Дорогиничівського старостинського округу буде проводити обробіток соняшнику засобами захисту рослин ("Бор" - 1 л/га, "Наповал" - 0,15 л/га)

16:25:15 05.07.2023

До уваги суб’єктів господарювання та власників особистих селянських господарств, які вирощують молодняк великої рогатої худоби!

Інформуємо, що розпорядженням Волинської обласної військової адміністрації від 26 квітня 2023 року № 178 затверджено Порядок надання та використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам для надання дотації за вирощування молодняку великої рогатої худоби. Згідно з цим порядком:

15:35:24 19.05.2023

Як зареєструватися у Державному Аграрному Реєстрі

До уваги сільгоспвиробників громади! Реєструйтеся у державному аграрному реєстрі та отримайте переваги для розвитку власної справи. Що таке ДАР (державний аграрний реєстр)?   Державний Аграрний Реєстр – це безкоштовна інформаційна система, яка містить актуальну інформацію про агровиробника та спрощує комунікацію з державними органами влади. Через цей електронний майданчик агровиробник зможе легко, швидко та зручно користуватися державними послугами та сервісами онлайн.

09:26:04 23.02.2023