Волинська область, Володимир-Волинський район

Проєкти рішень Локачинської селищної ради

09:32:08 16.09.2021

Проєкт рішення "Про затвердження детального плану території земельної ділянки для реконструкції автозаправної станції під багатопаливну автозаправну станцію в смт Локачі"

ЗАВАНТАЖИТИ проєкт рішення "Про затвердження детального плану території земельної ділянки для реконструкції автозаправної станції під багатопаливну автозаправну станцію в смт Локачі"

09:31:17 16.09.2021

Проєкт рішення "Про заборону продажу алкогольних напоїв у певний час доби на території Локачинської територіальної громади"

ЗАВАНТАЖИТИ проєкт рішення "Про заборону продажу алкогольних напоїв у певний час доби на території Локачинської  територіальної громади"

09:29:27 16.09.2021

Проєкт рішення "Про затвердження експертної оцінки майна за адресою Волинська область, смт Локачі, вул. Незалежності, 1, для здачі в оренду без аукціону"

ЗАВАНТАЖИТИ проєкт рішення "Про затвердження експертної  оцінки майна за адресою  Волинська область, смт Локачі,  вул. Незалежності, 1,  для здачі в оренду без аукціону"

15:48:24 15.09.2021

Про зміну типу та перейменування та затвердження Статуту Бубнівської гімназії Локачинської селищної ради Володимир-Волинського району Волинської області в новій редакції

ЗАВАНТАЖИТИ  Про зміну типу та перейменування  та затвердження Статуту Бубнівської гімназії  Локачинської селищної ради  Володимир-Волинського району  Волинської області  в новій редакції

12:49:55 19.08.2021