Волинська область, Володимир-Волинський район

Проєкти рішень Локачинської селищної ради

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року №12/3 «Про бюджет Локачинської селищної територіальної громади на 2022 рік» (03560000000)"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року №12/3 «Про бюджет  Локачинської селищної територіальної громади на 2022 рік» (03560000000)"

09:54:43 07.12.2022

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 17 грудня 2021 року №11/13 «Про затвердження вартості харчування та батьківської плати в закладах загальної с

14:26:28 09.09.2022

Проєкт рішення "Про підтримку звернення Маневицької селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про виключення державного підприємства «Волиньторф» з переліку об’єктів малої приватизації та передачі його

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про  підтримку звернення Маневицької селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про виключення державного підприємства «Волиньторф» з переліку об’єктів малої приватизації та  передачі його в управління Міністерства енергетики України"

14:24:43 09.09.2022

14:24:34 09.09.2022

14:23:08 09.09.2022

Проєкт рішення "Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність Локачинської селищної ради станцій супутникового зв’язку STARLINK V3"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення"Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність Локачинської селищної ради станцій супутникового зв’язку STARLINK V3"

14:21:55 09.09.2022

Проєкт рішення "Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Локачинської селищної ради відумерлої спадщини та безхазяйного майна"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Локачинської селищної ради  відумерлої спадщини та безхазяйного майна"

14:20:08 09.09.2022

Проєкт рішення "Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Локачинської територіальної громади"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про затвердження Положення про  порядок складання, затвердження фінансових планів закладів охорони  здоров’я, що належать до комунальної власності Локачинської територіальної громади"

14:18:05 09.09.2022