Проєкти рішень Локачинської селищної ради

Проєкт рішення "Про затвердження перспективного плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти Локачинської селищної ради на 2024 -2027 роки в новій редакції"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про затвердження перспективного плану  розвитку мережі закладів загальної середньої  освіти  Локачинської селищної  ради  на 2024 -2027 роки в новій редакції"

09:16:15 12.10.2023

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2022 року №22/8 «Про бюджет Локачинської селищної територіальної громади на 2023 рік» (0356000000)"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної   ради  від  23  грудня  2022 року  №22/8 «Про бюджет  Локачинської селищної  територіальної   громади   на 2023 рік» (0356000000)"

14:41:46 20.09.2023

Проєкт рішення "Про реорганізацію П’ятикорівської гімназії Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області та створення  філії"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про реорганізацію П’ятикорівської гімназії Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області та створення філії"

15:15:08 30.08.2023

15:14:14 30.08.2023

Проєкт рішення "Про припинення юридичної особи -  Новозагорівська початкова школа Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області шляхом ліквідації"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про припинення юридичної особи - Новозагорівська початкова школа Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області шляхом ліквідації"

15:09:02 30.08.2023

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про реорганізацію Козлівської гімназії Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області та створення філії"

15:08:52 30.08.2023

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про реорганізацію Заячицівської гімназії Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області та створення філії"

15:06:15 30.08.2023