Громадське обговорення формування мережі загальноосвітніх закладів середньої освіти

Про проведення громадського обговорення щодо, перспективного плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти Локачинської селищної ради на 2024-2027 роки

В рамках виконання рішення Локачинської селищної ради від 18.10.2023р. №28/3 «Про затвердження перспективного плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти Локачинської селищної ради на 2024-2027 роки в новій редакції». На громадське обговорення виносяться питання про  реорганізацію закладів загальної середньої освіти на території Локачинської селищної ради:

15:25:54 31.01.2024

Про проведення громадського обговорення щодо перспективного плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти Локачинської селищної ради на 2024-2027 роки

16:11:49 30.01.2024

Проєкт рішення "Про припинення юридичної особи -  Новозагорівська початкова школа Локачинської селищної ради Володимир-Волинського району Волинської області шляхом ліквідації"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про припинення юридичної особи - Новозагорівська початкова школа Локачинської селищної ради Володимир-Волинського району Волинської області шляхом ліквідації"

12:23:20 30.03.2023

В селі Колпитів  відбулися громадські слухання перспективного плану розвитку мережі загальноосвітніх закладів середньої освіти

В селі Колпитів обговорили перспективний план розвитку загальноосвітніх закладів середньої освіти Локачинської громади в Колпитівському ліцеї.

09:01:51 16.02.2022

Відбулися громадські слухання перспективного розвитку мережі загальноосвітніх закладів середньої освіти і селі Замличі

Відбулися громадські слухання перспективного розвитку мережі загальноосвітніх закладів середньої освіти Локачинської громади! Відповідно до затвердженого графіка члени робочої групи зустрілись з громадою с.Замличі  в Замличівському ліцеї. Учасники зустрічі висловили свої міркування щодо перспективи навчального закладу та заслухали думку педагогів та батьків.  Результати обговорення зафіксовані у відповідному протоколі, який буде оприлюднено на офіційному сайті громади у відповідному розділі.

09:24:13 14.02.2022

В селі Коритниця відбулися громадські слухання перспективного розвитку мережі загальноосвітніх закладів середньої освіти

Сьогодні відбулися громадські слухання перспективного розвитку мережі загальноосвітніх закладів середньої освіти Локачинської громади! Відповідно до затвердженого графіка члени робочої групи зустрілись з громадою с.Коритниця в місцевій школі. Учасники зустрічі висловили свої міркування щодо перспективи навчального закладу та заслухали думку педагогів та батьків. Досягнуто домовленості через місяць провести ще одну зустріч та обговорити конкретні пропозиції подальшого функціонування закладу. Результати обговорення зафіксовані у відповідному протоколі, який буде оприлюднено на офіційному сайті громади у відповідному розділі.

09:39:37 10.02.2022

Сьогодні відбулися громадські слухання перспективного розвитку мережі загальноосвітніх закладів середньої освіти Локачинської громади! Відповідно до затвердженого графіку перша зустріч відбулась в Хорівській початковій школі. Члени робочої групи висловили свої міркування щодо перспективи навчального закладу та заслухали думку педагогів та батьків. Результати обговорення зафіксовані у відповідному протоколі, який буде оприлюднено на офіційному сайті громади у відповідному розділі.

15:02:58 04.02.2022