Цивільний захист населення

Практичні поради як діяти під час війни або у надзвичайних ситуаціях

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області на своїй сторінці Facebook пропонує рекомендації та практичні поради щодо дій під час війни та надзвичайних ситуаціях. На сторінці розміщені:

14:44:40 06.05.2022

Для тих, хто прагне стати добровольцем

Добровільні формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об’єднанням громадян, що утворюється під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт.

10:00:54 06.05.2022

Як знезаразити воду в домашніх умовах

За  умов  воєнного  стану,  бойових  дій  які  призводять  до  руйнування  водопровідних, електричних  мереж   обмежується  доступ  населення  до  питної  води. В  таких  умовах  люди  вимушені  користуватися  водою  з  криниць, що  не  використовувались тривалий  час, річок, інших  доступних  джерел.

12:55:15 19.04.2022

Що взяти в аптечку з собою у бомбосховище

Нагадуємо телефони рятувальних та аварійних служб: 112 — Єдиний номер виклику всіх служб екстреної допомоги (диспетчер викличе бригаду потрібної служби). 101 — Пожежна служба. 102 — Поліція. 103 — Швидка медична допомога. 104 — Аварійна служба газової мережі. 0 800 501 482 — телефон довіри СБУ.

10:08:36 07.03.2022