Управління гуманітарної політики

БЮДЖЕТНИЙ ЗАПИТ
ОБГРУНТУВАННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ФОРМУВАННЯ МЕРЕЖІ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

ЗАКУПІВЛІ/ТЕНДЕРИ
КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗЗСО

Щодо епідситуації та запобігання поширенню COVID-19

Відповідно даних ДУ «Волинський обласний цент контролю та профілактики хвороб МОЗ України», Горохівське відділення Луцького районного відділу інформує, щодо стану захворюваності та профілактики COVID-19: Продовжують реєструватись випадки захворювання на COVID-19 серед населення. Так, за січень місяць у Волинській області зареєстровано 561 випадок захворювання на COVID-19, з них 168 осіб було госпіталізовано, 11 випадків хвороби завершились летально (всі особи старші 60 років, з супутніми хронічними захворюваннями). Серед захворілих 14,5 % (81 випадок), становлять діти. Звертаємо увагу, що на фоні зниження загального рівня захворюваності на COVID-19, випадки серед дітей мають тенденцію до росту, багато випадків залишаються не діагностованими. В області вже наявна вакцина для щеплення дітей віком 5-11років. Це спеціальна вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech, одна доза якої містить втричі менше активної речовини, ніж вакцина для людей 12+. Інтервал введення між першою та другою дозою становить мінімум 21 день. За детальною інформацією та для запису ви можете звернутись до свого сімейного лікаря, чи в найближчий пункт вакцинації. Під час запису обов’язково уточнюйте наявність спеціальної вакцини Comirnaty для дітей 5-11 років! З собою потрібно мати Свідоцтво про народження дитини та посвідчення особи одного із батьків або опікуна. Також для дітей віком 5-11 років обов’язковою є заповнена інформована згода батьків або опікунів - форма №063-2/о. Її нададуть в місці проведення вакцинації.

11:50:34 01.02.2023

Поспішіть використати платіжні картки "Ощадбанку" для внутрішньо переміщених осіб

Згідно заяви АТ “Державний ощадний банк України”, надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (ПОСИЛАННЯ)

14:11:55 04.01.2022

Торгівля людьми як одна з форм сучасного рабства: виклики, боротьба та протидія

Україна довгий час була переважно країною походження і транзиту людей, що опинилися в ситуації торгівлі людьми. Однак, в останні роки наша країна все частіше стає країною призначення жертв торгівлі людьми, крім того, все більшого поширення набуває внутрішня торгівля людьми - в межах України. Збройна агресія Росії підвищила внутрішню мобільність нашого населення та призвела до того, що, станом на січень 2021 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік майже 1,5 млн переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим, які є потенційно уразливою категорією громадян, що можуть стати жертвами торгівлі людьми.

16:25:33 06.12.2021

Відомий переможець конкурсу на посаду керівника Линівської гімназії ім. О.К.Левчанівської!

1 грудня 2021 року відбувся конкурсний відбір на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Локачинської селищної ради. Відповідно до рішення конкурсної комісії 3.1 протокол № 4 від 01.12.2021 переможцем конкурсу на посаду керівника Линівської гімназії ім. О.К.Левчанівської визначено Никитюк Олену Василівну.

16:18:04 06.12.2021

Список кандидатів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

Список кандидатів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти  Повідомляємо про  завершення строку подання документів для участі в конкурсі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти. Конкурсна комісія перевірила подані документи щодо відповідності встановленим вимогам. За рішенням конкурсної комісії від 25.11.2021, протокол №2,  до участі у конкурсі на посаду директора Линівської гімназії ім.О.К.Левчанівської допущено такого кандидата:

15:04:18 29.11.2021