НОВИНИ ТА МАТЕРІАЛИ РОЗДІЛУ АПК

Як боротись з американським білим метеликом

Американський білий метелик – це поліфаг, який пошкоджує близько 300 видів плодових, декоративних, лісових та інших культур. Найулюбленішими культурами  є шовковиця, яблуня, вишня, груша, слива, черешня, айва, виноград, клен ясенелистий, клен гостролистий, бузина, грецький горіх, хміль, в’яз тощо. Батьківщина шкідника – Північна Америка. У 1939-1940 рр. шкідника випадково завезли з вантажем до Угорщини. Згодом він розповсюдився на території Європи та Азії. На території України американський білий метелик вперше був знайдений в 1952 році у прикордонних районах Закарпаття.

10:03:06 05.09.2022

Затверджено Порядок використання коштів для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року №918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, що додається.

09:06:53 05.09.2022