До уваги суб’єктів господарювання та власників особистих селянських господарств, які вирощують молодняк великої рогатої худоби!

Дата: 19.05.2023 15:35

Інформуємо, що розпорядженням Волинської обласної військової адміністрації від 26 квітня 2023 року № 178 затверджено Порядок надання та використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам для надання дотації за вирощування молодняку великої рогатої худоби.

Згідно з цим порядком:

Image by catalyststuff on Freepik

Фото без описуОтримувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарювання – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва та утримують від 3 до 50 голів великої рогатої худоби та фізичні особи – власники особистих селянських господарств.

Дотація надається за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби (далі – молодняк ВРХ) до 13- ти  місячного віку, який народжений у їхніх господарствах.

Дотація надається за кожні шість місяців утримання молодняку ВРХ із наростаючим підсумком з урахуванням віку тварин у розмірі:

• за перші шість місяців утримання від народження — 700 гривень за голову;
  • за наступні шість місяців утримання – 1300 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2000 гривень із розрахунку за одну голову молодняку ВРХ.

Прийняття заявок та документів триватиме до 1 червня 2023 року та до 1 листопада 2023 року.

Для отримання дотації отримувачі подають до Локачинської селищної ради такі документи:

• заявку для отримання дотації за вирощування молодняку великої рогатої худоби;
  • копії паспортів великої рогатої худоби, видані у встановленому порядку відповідно до Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», а у разі утримання 10 і більше голів молодняку ВРХ – витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (для суб’єктів господарювання); копію паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки, або ID-картки разом із витягом із реєстру територіальної громади (для особистих селянських господарств);
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою (для особистих селянських господарств);

•  реквізити міжнародного номера банківського рахунку.

Копії поданих документів засвідчуються отримувачем.