Як зареєструватися у Державному Аграрному Реєстрі

Дата: 23.02.2023 09:26

До уваги сільгоспвиробників громади!

Реєструйтеся у державному аграрному реєстрі та отримайте переваги для розвитку власної справи.
Що таке ДАР (державний аграрний реєстр)?

Фото без описуДержавний Аграрний Реєстр – це безкоштовна інформаційна система, яка містить актуальну інформацію про агровиробника та спрощує комунікацію з державними органами влади. Через цей електронний майданчик агровиробник зможе легко, швидко та зручно користуватися державними послугами та сервісами онлайн.

Яке призначення ДАР?

ДАР покликаний спростити виробникам сільськогосподарської продукції доступ до програм державної підтримки та інших державних сервісів шляхом використання електронних державних інформаційних систем.

Які переваги ДАР?

Реєстрація в ДАР допоможе Вам витрачати менше часу та зусиль на отримання державних послуг і сервісів, подавати документи та заявки на участь в програмах державної підтримки віддалено, а також завжди отримувати актуальну інформацію про програми державної підтримки в АПК. Вже зараз Держгеокадастр корегує неточності, що не пов’язані із проведенням землевпорядних робіт: невірне внесення поворотних точок; хибно визначені кадастрові номери; чинні технічні помилки в обмінному файлі; неузгодженість внутрішніх точок, коли земельна ділянка складається із двох і більше угідь, які створені як окремі полігони; помилки, які можна буде перевірити за допомогою верифікації інформації кадастру з архівною документацією землеустрою.
У своєму “кабінеті” агровиробник зможе побачити інформацію про себе відразу з чотирьох Державних реєстрів:

• Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
  • Єдиний державний реєстр тварин;
  • Державний земельний кадастр;
  • Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Зареєстрований агровиробник отримуватиме інформацію про державні програми підтримки.

Як зареєструватися в ДАР?

Зареєструватися в ДАР можна самостійно, отримати консультацію можна у відділі земельних відносин, агропромислового розвитку та екології і відділі-центрі надання адміністративних послуг та державної реєстрації виконавчого комітету Локачинської селищної ради
Також ви можете звернутися до регіонального відділення Безоплатної правової допомоги або управління розвитку агропромислового розвитку ОДА.

Дистанційна допомога в реєстрації може бути надана за телефонами, вказаними в розділі “Підтримка” на веб-сайті ДАР.