Інформація від Локачинської філії Волинського обласного центру зайнятості

Компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Кабінет Міністрів України ухвалив  Постанову №331 від 20 березня 2022 року "Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні". У документі зазначається, що компенсація витрат надається роботодавцю за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом.

10:46:15 02.05.2022

Вакансія "Геолог "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"

Локачинська районна філія Волинського обласного центру зайнятості пропонує вакансію геолога: ВАКАНСІЯ — Геолог Завдання: Проектування, організація і безпосереднє проведення геологічних, пошукових і розвідувальних робіт, місцезнаходження корисних копалин і підземних водних ресурсів.Забезпечення комплексного вивчення геології родовищ, які розробляються, Здійснення сейсмологічного прогнозу.  Графік роботи: позмінний. Місце проведення роботи: газове родовище с.Марковичі.

10:43:39 02.05.2022

Телеграм-бот для пошуку роботи

На Волині запустили телеграм-бот для пошуку роботи Вакансії з‘являтимуться  в телеграм каналі https://t.me/employer_volyn   Для роботодавців, щоб подати вакансію, потрібно перейти у чат-бот поділитися запитуваною інформацією  @employer_volyn_bot   Або наберіть в telegram пошук «Робота на Волині», якщо шукаєте роботу. Для роботодавців, щоб подати вакансії наберіть в telegram пошук «Вакансії на Волині». Кожна вакансія буде розміщена 48 годин. Якщо працівника не буде знайдено, роботодавець зможе її продовжити.

15:07:21 29.04.2022