Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації 27 січня 2021 року

Дата: 19.01.2021 15:30
Кількість переглядів: 1937

Громадські слухання

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території (ДПТ)   для будівництва  та обслуговування індивідуального гаража  на   вул. Миру,   в смт Локачі,  Локачинського району,  Волинської області.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Для реалізації положень генерального плану смт Локачі та з метою визначення планувальної організації і розвитку території, відповідно до рішення Локачинської селищної ради від  05.03.2020  року  № 28/20 «Про надання дозволу на розробку детального плану  території в смт Локачі по вулиці Миру»  розроблено детальний план території для  будівництва та обслуговування  індивідуального гаража на  вул. Миру,   в смт Локачі Локачинського району,  Волинської області.

Проект виконано відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1.1.-14.2012 «Склад та зміст детального плану території».

Земельна ділянка знаходиться у комунальній власності.  Територія для розробки детального плану території (надалі ДПТ) займає площу 0,0046 га.

Відомості про замовника та розробника ДПТ:

Замовник – Виконавчий комітет Локачинської селищної ради.

Виконавець  –  фізична особа – підприємець Музичук Олександр Михайлович

Волинська обл., м. Луцьк,  Потебні, будинок 52А, квартира 54

Підстава – рішення Локачинської селищної ради

від   05.03.2020  року  № 28/20 «Про надання дозволу на розробку детального плану  території в смт Локачі по вулиці Миру»

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З ДПТ можна ознайомитися в Управлінні містобудування, архітектури,  капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунального майна  Локачинської селищної  ради  або секретаря Локачинської селищної ради (смт Локачі, вул. Миру, 23, тел.:  03374 21108).

Строки ознайомлення з проектом – з 21 січня  2021 року по 22  лютого 2021 року.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Подання з пропозиціями подаються – з  21  січня 2021 року по  22  лютого 2021 року (включно) до секретаря виконавчого комітету Локачинської селищної ради. Пропозиції будуть розглянуті у порядку передбаченому постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

Громадські слухання відбудуться 27 січня 2021 року о 11:00 год. в приміщенні  Локачинської селищної   ради по вул. Миру, 23.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами : (03374) 21856.