Про початок громадського обговорення

Дата: 01.02.2021 12:24

Локачинська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: «Детальний план території  для зміни цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Крухиничі, Локачинського району, Волинської області».

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися і подати пропозиції  та   зауваження з 4 лютого до 6 березня 2021 року  за  адресою: смт Локачі, вул. Миру,23,  адмінприміщення Локачинської селищної ради,   з 8.00 до 17.00 год. Відповідальний: Пилипчук Федір Володимирович, контакти:  моб.0975464103.

Електронна версія на офіційній веб-сторінці Локачинської селищної ради, https://lokachynska-gromada.gov.ua/

Громадські  слухання  будуть  проходити  26  лютого 2021 року  о  11.00  год.      за адресою: вулиця Миру, 23, смт Локачі, Локачинського району, Волинської області,  адмінприміщення Локачинської селищної ради»