Увага! Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти управління гуманітарної політики Локачинської селищної ради

Дата: 18.03.2021 10:03

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» Локачинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти управління гуманітарної політики Локачинської селищної ради.

Вимоги до кандидата:

• освіта вища (педагогічна) за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, відповідного професійного спрямування;

• досвід роботи в сфері освіти, стаж роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування, державної служби не менше 5 років;

• обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Документи, які подають для участі у конкурсі:

• заяву про участь у конкурсі,  в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту (диплом та додаток), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданої у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу за адресою: смт Локачі вул Миру, 23.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого само-врядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Додаткова інформація щодо проведення конкурсу, основних функціональних обов′язків, розміру та умов оплати праці надається керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради за номерами телефонів: (03374)21108, (03374)21856.

Богдан Іус, селищний голова