Пілотний проект «Почуй мене»

Дата: 19.03.2021 14:48

Управління гуманітарної політики Локачинської селищної ради інформує, що Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади.

На базі Урядового контактного центру працює окрема спеціалізована «гаряча лінія» 1539, створена для консультування осіб з інвалідністю.

Дзвінки на «гарячу лінію» 1539 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

Для громадян з порушенням слуху забезпечена можливість звернутися на «гарячу лінію», скориставшись послугою сурдоперекладача, та отримати відповідь у вигляді відеолиста.

Скористатись відповідної послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»)