Стартувала вакцинація проти коронавірусної хвороби

Дата: 29.03.2021 12:08

Шановні краяни !

В Україні стартувала вакцинація проти коронавірусної хвороби

Фото без описуНагадуємо, що вакцинація проходитиме в 5 етапів:

До першого етапу входять:

- медики, які працюють з пацієнтами з COVID-19, персонал та мешканці закладів для літніх людей, військовослужбовці на фронті;

До II етапу:

•  Всі інші медичні працівники, люди віком 80 років і старші та соціальні працівники;

До ІІІ етапу:

- люди віком 65–79 років, працівники структур державної безпеки, сфери освіти;

До ІV етапу:

- люди віком 60–64 роки, люди з хронічними захворюваннями та особи, що працюють та відбувають покарання в місцях обмеження волі.

До V етапу:

- решту дорослого населення України.

Повідомляємо, що вакцинація населення Локачинської ОТГ розпочинається з 29 березня 2021 року. Створено дві мобільних команди на базі Локачинської та Привітненської амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, медичні працівники цих команд пройшли спеціальну підготовку по проведенню щеплень вакциною CoviShield – розробка Оксфордського університету AstraZeneca.

Усі бажаючі вакцинуватися, окрім тих, що ввійшли до чотирьох етапів, можуть записатися до списку очікування у зручний спосіб:

• в реєстратурі Локачинської АЗПСМ за тел. 0678180122 Зубко А.В

• в реєстратурі Привітненської АЗПСМ за тел.0986074949 Лукашевич Т.В.

• через портал чи мобільний додаток «Дія»;

• через національний контакт-центр МОЗ  тел. 0-800-60-20-19.

При реєстрації попереднього запису просимо вказати паспортні дані, П.І.П., дату народження, місце проживання, Ідентифікаційний код та номер телефону.

Масова компанія з вакцинації допоможе значно знизити смертність від корона вірусної хвороби та запобігти розвитку серйозних ускладнень для здоров’я, спричинених корона вірусною хворобою COVID-19.

Шановні керівники закладів та підприємств громади!

З метою уточнення кількості бажаючих вакцинуватись згідно  Дорожньої карти,затвердженої МОЗ України просимо Вас провести роботу з працівниками та надіслати  дані про кількість працівників та список бажаючих вакцинуватись з вказанням  їх паспортних даних, мобільного телефону.

Адміністрація КНП «Локачинський Центр первинної медико-санітарної допомоги»