Робоча зустріч Локачинського селищного голови Іуса Богдана Євгеновича з народним депутатом України Стернійчуком Валерієм Олександровичем

Дата: 13.04.2021 16:55

3 квітня відбулася робоча зустріч Локачинського селищного голови Іуса Богдана Євгеновича з Народним депутатом України Стернійчуком Валерієм Олександровичем.

Під час зустрічі обговорено шляхи вирішення нагальних проблем та задоволення потреб громади, зокрема питання залучення інвестицій в громаду з метою створення нових робочих місць для наших жителів, ремонт автомобільних шляхів, покращення медичного обслуговування населення в цілому та вирішення проблеми забезпечення проведення медичних оглядів призовників Локачинською лікарнею.

Народний депутат ознайомився з роботою Центру надання адміністративних послуг Локачинської селищної ради та запевнив у всебічному сприянні у покращенні матеріально-технічної бази Центру та підвищенню якості надання адміністративних послуг.