Турнір з баскетболу на кубок пам’яті О.Камлочука

Дата: 13.04.2021 16:58

Турнір з баскетболу на кубок пам’яті О.Камлочука!

27, 28 березня, після тривалої перерви у декілька років, в громаді проведено турнір з баскетболу пам’яті О.Камлочука! Вшанувати своєю грою пам’ять нашого земляка вирішили 6 команд Локачинської громади: Юніор-Локачі, БК «Загорів», БК «Замличі» , БК «Привітне», БК «Конюхи», БК «Колпитів», які спочатку розіграли путівки у фінальну частину у групових змаганнях в с.Колпитів та смт.Локачі.

У фінальну частину, яка відбулась у спортивному залі ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ-гімназія» 28 березня, вийшли 4 команди - Юніор-Локачі, БК «Загорів», БК «Замличі» та БК «Привітне».

За результатами напружених баскетбольних баталій першість здобули господарі поля – команда Юніор-Локачі , друге - БК «Замличі», третє - БК «Загорів». Також суддівська колегія визначила кращих гравців у командах та кращого гравця турніру, яким став гравець БК «Замличі» Санелюк Володимир.

Призери змагань та кращі гравці нагороджені медалями, грамотами та подяками, а кращий гравець- подарунком.

На жаль в зв'язку із запровадженням карантинних обмежень захід проводився без глядачів.