Творча зустріч з Євгеном Хотимчуком

Дата: 22.04.2021 12:05

21 квітня в Публічну бібліотеку Локачинської селищної ради   втретє завітав відомий на Волині,в Україні і за кордоном письменник, Заслужений журналіст України, шеф-редактор газети "Вісник+К"

Євген Хотимчук

ЄвгенФото без опису Якович розповів присутнім про своє дитинство, свій трудовий та творчий шлях, про нелегкий шлях становлення, перепони і перемоги та презентував свою нову книгу "Лід на пательні". А всього у творчому ужинку автора вже 14 книг. Твори письменника проймають серце, бентежать душу, викрешують сльозу, адже в них жодного слова фальші, у кожному сюжеті - чиясь правдива історія, вміло та щиро описана тяжка доля простих людей, їх радощі і печалі, влучно передана сільська мова. Тому їх читати просто і легко. Після кожної прочитаної книги хочеться читати нову.

У теплій, невимушеній атмосфері Євген Якович поспілкувався із шанувальниками своєї творчості.

Всі присутні мали можливість оглянути книжкову виставку „Щедрий ужинок Євгена Хотимчука”, яка включала твори письменника, публікації про його творчий доробок. На згадку про зустріч Євген Хотимчук подарував бібліотеці чималу кількість своїх книг та присутнім свої книги з автографом.