День пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 17.05.2021 09:49

Щороку у третю неділю травня ми вшановуємо жертв політичних репресій. Цей день пам’яті і скорботи про жертви присвячений відродженню національної пам’яті про ці страшні події, приверненню уваги суспільства до трагічних подій в історії України, утвердженню нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людяності, цей день став для українців національним пам’ятним днем.

Зі скорботою в серці визнаємо, що наша держава продовжує втрачати кращих синів свого народу, які відстоюють мир на українській землі, вони стали на захист свого демократичного європейського вибору, своєї держави. Ми завжди пам’ятаємо усі історичні віхи – сумні чи радісні, які стали важливим кроком на шляху до незалежності.

Загинули мільйони безневинних людей, а десятками мільйонів було зламано долю. Ці втрати були непоправними. Тож схилімося в глибокій жалобі за тими, хто став жертвою політичних репресій, зробімо все для того, щоб тінь тоталітаризму ніколи не повернулася на нашу землю. Щоб цього не сталося з нашими дітьми, онуками, правнуками, маємо бути єдині у творенні нашої Української держави, свідомі у своєму виборі.

Вічна пам’ять усім жертвам політичних репресій!