В селищі Локачі пройшло святкування Всесвітнього Дня вишиванки

Дата: 20.05.2021 22:52

«Вишиванка єднає українців»

Під такою назвою в селищі Локачі пройшло святкування Всесвітнього Дня вишиванки.

Фото без описуВ нашому селищі відзначення Дня вишиванки започатковане в 2017 році з ініціативи Публічної бібліотеки Локачинської селищної ради і носить назву «Вишиванка єднає українців».

Розпочалося святкування вишиванковою ходою, учасники якої пройшлися вулицями селища під духову музику народного аматорського брасс-бенду «Фортісімо» з веселими піснями та хорошим настроєм. Їх зустріли ведучі заходу Ілона Веремчук та Анатолій Гніровський. З привітальним словом виступив заступник голови Локачинської селищної ради Тарас Володимирович Хом'як.

На приємну згадку учасники свята зробили панорамне фото, взяли участь у флешмобі «День вишиванки у Локачах», а учні місцевої школи виклали з вишитих рушників слово «МИР». Окрасою свята були фотозони, організовані працівниками Будинку дитячої і юнацької творчості.

Зі святом вишиванки вітали вокальна жіноча група Будинку культури, ансамбль народної музики «Вуймівські музики», дитячий ансамбль «Локачани» дитячої музичної школи та вокальний гурт «Літо».

В ході свята незалежне журі визначило кращі вишиванки у номінаціях:

• «Краща автентична вишиванка» - Софійка Дудік;
  • «Краща жіноча вишиванка» - Вікторія Карпин;
  • «Краща чоловіча вишивана сорочка» - Юрій Демчук

Вони були нагороджені дипломами та подарунковими сертифікатами від Локачинської селищної ради.

Дякуємо всім, хто долучився до свята!!!