ФУТБОЛ В ГРОМАДІ

Дата: 25.05.2021 09:18

Фото без описуВ неділю, 23 травня, на стадіоні с.Козлів відбулися дебютні матчі першості Володимир-Волинського району з футболу команд з нашої громади. Зокрема, в напруженій боротьбі команда "Луга ЛК" (с.Козлів) здобула перемогу над командою ФК "Павлівка" з рахунком 3:1, а команда "Надія -Хорів" поступилася команді ФК "Бужанка"

Також відбувся черговий тур чемпіонату області з футболу, в рамках якого команда"Надія-Хорів" приймала в домашньому поєдинку ковельчан МФК "Ковель". Перемагаючи по ходу матчу наша команда втратила перемогу незадовго до фінального свистка, в підсумку поєдинок закінчився нічиєю 1:1.

Бажаємо нашим командам нових перемог!