Про початок громадського обговорення

Дата: 06.07.2021 09:03

Фото без опису«Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної  документації: Детальний план території земельної ділянки будівництва та обслуговування магазину в с. Старий Загорів, Локачинського району, Волинської області».

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися і подати пропозиції та зауваження з 1 липня до 30 липня 2021 року за адресою: смт Локачі, вул. Миру,37, адмінприміщення Локачинської селищної ради, з 8.00 до 17.00 год. Відповідальний: Пилипчук Федір Володимирович, контакти: моб.0975464103.

Електронна версія на офіційній веб-сторінці Локачинської селищної ради, https://lokachynska-gromada.gov.ua/news/1625551743/

Громадські слухання будуть проходити 22 липня 2021 року о 11.00 год. за адресою: вулиця Миру, 37, смт Локачі, Володимир-Волинський район, Волинської області, адмінприміщення Локачинської селищної ради, кабінет 33»