Дія.Цифрова освіта - це цікаво!

Дата: 13.07.2021 12:48

Шановні громадяни!

Фото без описуНа виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020р. №471, зокрема, цілі: “Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути” — публікуємо посилання на інформаційні матеріали проєкту Дія.Цифрова освіта:

• Платформа Дія.Цифрова освіта та освітні серіали, де кожен громадянин може опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом.
  • Цифрограми  оновлені національні тести на цифрову грамотність та спеціалізовані тести  для вчителів, держслужбовців та медиків
  • Всеукраїнська школа онлайн — платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів, що покликана забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Запрошуємо до  цифрового навчання!