Конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

Дата: 08.09.2021 09:24

про проведення конкурсу

на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

1.Найменування і місце знаходження закладу освіти:

• Линівська гімназія ім. О.К.Левчанівської  Локачинської селищної ради Володимир-Волинського району  Волинської  області,  45541с.Линів Володимир-Волинського району  Волинської  області,  вул.Шкільна,

2. Найменування посади та умови оплати праці:

директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний та психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних  обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти особисто подають до конкурсної комісії такі документи:

• заява (з наданням згоди на обробку персональних даних);
  • автобіографія/резюме (на вибір);
  • копію паспорта громадянина  України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком);
  • копію трудової книжки на підтвердження стажу педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років;
  • довідку про відсутність судимості;
  •  довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • сертифікат  про вільне володіння державною мовою;
  • мотиваційний лист у довільній формі;
  • інші документи, що підтверджують професійні/моральні якості (за бажанням).

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

подання документів здійснюється в управління гуманітарної політики Локачинської селищної ради відповідальній особі – Луцюк Н.А. за адресою:

смт  Локачі, вул. Героїв Майдану, 38.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  08 вересня по 07 жовтня  2021 року – подання претендентами документів;

- з 08  жовтня по 15  жовтня 2021 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів;

- 18  жовтня 2021  року – проведення конкурсного відбору на зайняття посади керівника закладу освіти.

- 20  жовтня  2021  року – визначення переможця та оголошення результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище,  ім’я,  по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Луцюк Наталія Анатоліївна,

0983547188,