17 вересня - День рятівника в Локачинській громаді

Дата: 21.09.2021 09:07

Фото без опису17 вересня В Локачинській громаді відзначили День рятівника. На заході були присутні ветерани Державної служби з надзвичайних ситуацій, працівники 15 ДПРЧ Управління ДСНС у Волинській області та команди місцевої пожежної охорони. Селищний голова Богдан ІУС привітав рятівників з професійним святом, вручив подяку начальнику караулу — капітану служби цивільного захисту МІСЮКУ Олегу Євгенійовичу і цінний подарунок для забезпечення потреб рятувальної частини. Також депутат обласної ради СКОПЮК Михайло Якович вручив подяку ветеранам ДСНС ЛИШУКУ Руслану Васильовичу та ЗВІРУКУ Івану Володимировичу.

Шановні рятувальники!

Захищаючи життя і здоров’я людей, ліквідовуючи пожежі, наслідки аварій та катастроф, ви проявляєте свою високу професійну підготовку і вміння в найкоротші терміни реагувати на будь-яку надзвичайну ситуацію. Відвага, сміливість, рішучість та самовідданість – ці чесноти складають сенс життя, гідність та покликання наших рятувальників.
Дякуємо Вам за вашу працю!