Придбають квартиру для дитини-сироти

Дата: 22.10.2021 10:06

Фото без описуНа дев’ятій сесії селищної ради депутати прийняли рішення придбати квартиру в Локачах для дитини-сироти з с. Привітне Дудар Надії. Квартира повністю облаштована і вмебльована.

Виділили земельні ділянки учасникам АТО/ООС. Збільшили ставки орендної плати за користування комунальними земельними ділянками, що покращить наповнення бюджету громади.

Також прийняли рішення виділити грошову допомогу новопризначеному молодому лікарю-травматологу Локачинської лікарні.

Відповідно до змін в законодавстві, створено 7 старостинських округів:

• Старозагорівський

• Конюхівський

• Привітненський

• Бубнівський

• Дорогиничівський

• Крухиничівський

• Козлівський

Старости продовжують виконувати свої обов'язки, змінились тільки назви посад згідно з законодавством.

Завдяки змінам, прийнятим до селищного бюджету спрямували кошти працівникам закладів дошкільної освіти, інших комунальних закладів, техперсоналу шкіл на виплату заробітної плати.

Загалом розглянули більш ніж 200 питань, з них 180 земельних — затвердження технічної документації, надання дозволів на розробку документації з землеустрою для жителів громади та суб'єктів господарювання.

Список питань, винесених на розгляд депутатам і результати поіменного голосування можна знайти в меню “Діяльність селищної ради” => “Поіменне голосування” => “Дев’ята сесія селищної ради