Наглядова рада про додаткові кошти для лікарні

Дата: 15.11.2021 09:45

Фото без опису12 листопада відбулося засідання Наглядової ради Локачинської лікарні. В нараді взяли участь селищний голова Б. Іус, голова Наглядової ради С. Ляшенко, члени Наглядової ради та в.о. головного лікаря П. Городнюк.

Основним питанням було підписання договорів з Національною службою здоров'я України та умови контрактування на 2022 рік. До п'яти пакетів контрактів вирішили підписати ще три, що дасть змогу залучити додаткові кошти для лікарні.

Для успішного контрактування є наявність відповідного обладнання, яке планують закупити за кошти державного, селищного бюджетів та благодійних внесків, які перебувають на рахунках Муніципальної лікарняної каси.

До такого обладнання належать:

• відеогастроскоп;
  • кисневий концентратор на 20 л;
  • підіймач для лежачих хворих;
  • помпа для ентерального харчування.

Кисневий концентратор на 20 літрів потрібний для роботи дихального апарата, який купили на початку пандемії.

Також обговорили надання благодійної допомоги, роботу по залученню якої взяв на себе Сергій Васильович Ляшенко та методи економії енергоносіїв та витрат на утримання приміщення лікарні.