Правила пожежної безпеки при святкуванні Великодня

Дата: 12.04.2022 12:35

Незабаром православні християни відзначать одне з головних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією, у цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. За статистикою, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Тому під час святкування Великодня необхідно пам’ятати основні правила пожежної безпеки:

• Під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей, газових та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності.
  • Не залишайте дітей без нагляду, особливо, коли в будинку палиться піч, включена духовка, горить газ чи свічка.

Перебуваючи у храмі, пам’ятайте про правила поводження з відкритим вогнем, будьте пильними, знаходячись поряд зі свічниками, слідкуйте за полум’ям власної свічки та свічок оточуючих вас людей. Ознайомтесь з планом евакуації на випадок виникнення пожежі та місць розміщення первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників, пожежних щитів, води тощо). Прослідкуйте, щоб діти перебували під наглядом дорослих та не бавилися з вогнем.

Горіння людських сердець потрібні Богові більше, ніж пожежі від людської недбалості. Пам’ятайте, що Вас і Ваших близьких оберігає Ваша обачність і турбота про ближнього!

Володимир-Волинське РУ ГУ ДСНС України у Волинській області