36 років аварії на ЧАЕС!

Дата: 26.04.2022 11:18

Фото без опису36 років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка стала найбільшою в історії ядерної енергетики.

Тоді під час вибуху на четвертому енергоблоці ЧАЕС стався великий викид радіоактивних речовин в навколишнє середовище.

Сила вибуху прирівнювалася до 500 бомб — таким, які колись були скинуті на Хіросіму.

На гасіння пожежі було кинуто не тільки спеціалізовані пожежні сили, а й цивільні. Тисячі синів та доньок України пішли тоді на боротьбу із невідомою стихією. Багатьох з них ми вже, на жаль, втратили через смертельні дози опромінення.  Жителі Локачинщини також брали активну  участь у ліквідації наслідків трагедії.

Низький уклін ліквідаторам, які 36 років тому рятували світ від наслідків Чорнобильської трагедії.

Низький уклін усім українцям, які сьогодні продовжують захищати нас від повторення лиха світового масштабу.