Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць у населених пунктах Локачинської територіальної громади

Дата: 27.05.2022 15:48

Writing pad vector created by catalyststuff - www.freepik.com

1. Організатор громадського обговорення: Локачинська селищна рада.

2. Об`єкти права власності, яким пропонується змінити назву (перейменувати):

Діюча назва

вул. Чкалова

28.

вул. Юрія Гагаріна

3. Пропозиції щодо зміни назви (найменування) об`єктів права власності та обгрунтування такої пропозиції:

3.1. Пропонується змінити наступні назви вулиць в Локачинській селищній територіальній громаді:

Діюча назва

вул. Чкалова

вул. Юрія Гагаріна

вул.Добровольців

3.3. Зазначений перелік вулиць, запропоновані найменування, які пропонується їм присвоїти визначено за пропозиціями комісії з перейменування об’єктів топоніміки та демонтажу пам’ятних знаків та пам’ятників у населених пунктах Локачинської територіальної громади (далі – комісія).

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо зміни назви вказаних вулиць на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

4.1. провести до 27 червня 2022 року електронні консультації, шляхом заповнення відповідної форми на офіційному вебсайті селищної ради за посиланням: https://forms.gle/fgMUzCgvjuTYcckh6 та анкетування жителів вулиць Гагаріна та Горєлова смт. Локачі.

4.2. в інших населених пунктах Локачинської громади провести загальні збори громадян. Про проведення зборів у населених пунктах Локачинської громади старостами буде повідомлено додатково.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, телефони, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

- пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає, протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення до виконавчого комітету Локачинської селищної ради на наступну адресу: 45500, Волинська обл., смт. Локачі, вул. Миру,37, на електронну пошту: lokselrada@lokachynska-gromada.gov.ua, або за тел. (03374) 2-14-96;

- секретарю Локачинської селищної ради Ірині Барабошко забезпечити реєстрацію письмових пропозицій (зауважень) учасників зазначеного громадського обговорення. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

6. Місцезнаходження та адреса організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації, що винесено на громадське обговорення:

- голова комісії з перейменування об’єктів топоніміки та демонтажу пам’ятних знаків та пам’ятників у населених пунктах Локачинської територіальної громади – Хом’як Тарас Володимирович: 45500, Волинська обл., смт. Локачі, вул. Миру,37, другий поверх, каб. № 66.

7. Прізвище та ім`я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради– начальник відділу юридичного забезпечення, управління персоналом та запобігання корупції Хом’як Тарас Володимирович – голова комісії.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 29.07.2022р., на офіційному вебсайті Локачинської селищної ради.

Зазначене інформаційне повідомлення, пропозиції (зауваження) та результати проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць у населених пунктах Локачинської територіальної громади підлягає оприлюдненню на офіційному вебсайті Локачинської селищної ради.

Ірина Барабошко 21496