Розпочато процедуру визнання безхазяйним нерухомого майна — гідроспоруди в с. Бубнів

Дата: 19.07.2021 11:25

Виконавчий комітет Локачинської селищної ради повідомляє, що, відповідно до рішення селищної ради від 07 липня 2021 року №6/36, на території Локачинської селищної територіальної громади виявлено та розпочато процедуру визнання безхазяйним нерухомого майна: гідротехнічної споруди — греблі довжиною 204 метрів по периметру, шириною по верху 8 метрів, висотою 4 метри та шахтний водоскид, що знаходиться за межами с. Бубнів Локачинської селищної ради Володимир-Волинського району Волинської області. У разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правоустановчих документів на майно, просимо звертатися в управління містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунального майна селищної ради за адресою: смт Локачі, вул. Миру, 37, каб. № 77.