Обґрунтування кількісних, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 28.02.2023 16:14

(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 №710

«Про ефективне використання державних коштів»(зі змінами))

1

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія

Комунальне некомерційне підприємство «Локачинська лікарня» Локачинської селищної ради Волинської області,

45500, Волинська область, смт. Локачі, вул. Івана Франка, 19

Код ЄДРПОУ 01982933

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду та назви відповідного класифікатору предмета закупівлі за кодом ДК 021:2015«Єдиного закупівельного словника»

код ДК 021:2015 - 38430000-8 – Детектори та аналізатори –

HTI BioChem FC-200 автоматичний біохімічний аналізатор (НК 024:2019: 56676 – Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD)

3

Вид процедури

Відкриті торги з особливостями

4

Ідентифікатор закупівлі

UA-2023-02-23-004347-a

5

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника з урахуванням вимог чинного законодавства та зазначені у тендерній документації.

6

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення складає 600000,00 грн. з ПДВ відповідно до вартості та кількості предмету закупівлі на 2023 рік за КЕКВ 3210.

7

Обґрунтування кількісних характеристик предмета закупівлі

Кількість товарів планується відповідно норм використання за попередні роки та з врахуванням потреб на наступні роки. Також з розрахунком економії коштів при придбанні даного апарату

8

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі становить 600000,00 грн з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалась за результатом норм використання, проведення моніторингу використання медичних апаратів за попередні роки та з врахуванням потреб на наступні роки, та шляхом аналізу ринкових цін відповідних товарів через пошук загальнодоступної інформації в мережі Інтернет, а також в електронній системі закупівель Prozorro, та відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» від 18.02.2020 № 275.