Локачинщина: безробітні можуть отримати ваучер на навчання

Дата: 13.04.2023 14:52

За сприяння Волинського обласного центру зайнятості незареєстровані безробітні Локачинщини, які мають професійно-технічну або вищу освіту, можуть підвищити свою кваліфікацію через отримання ваучера.

Інформація стосується осіб які старше 45 років та не є пенсіонерами. Про це пише Локачинський відділ Володимир-Волинської філії ВОЦЗ.

Оплачує ваучер Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Навчання здійснюють професійно-технічні та вищі навчальні заклади, підприємства, установи та організації, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг, за затвердженим Міністерством соцполітики України переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

З переліком можна ознайомитись за посиланням: https://mon.gov.ua/ua.

Особа вибирає професію, спеціальність за вище зазначеним переліком, а також форму та місце навчання.

Основні вимоги для отримання ваучера:

•  вік – старше за 45 років;
  • страховий стаж – не менше як 15 років;

На даний час шукаємо бажаючих на навчання тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорія «А1».

За більш детальною інформацією звертайтесь до служби зайнятості за адресою: селище Локачі, вулиця Незалежності, 1, телефон: +380963373336.