Дата: 26.04.2023 11:10

25 квітня відбулося перше розширене засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Локачинської селищної територіальної громади до 2027 року.

Цей захід проводиться Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини в рамках проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

З вітальним словом виступив Локачинський селищний голова Богдан Іус.

Ірина Сторонянська, заступниця директора ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», координаторка проєкту презентувала соціально-економічний територіальної громади, результати  опитування населення та бізнесу Локачинської територіальної громади.

Учасники напрацювали у робочих галузевих підгрупах сильні та слабкі сторони, потенційні загрози та можливості розвитку Локачинської громади.

Учасники підбили підсумки, запланували подальші заходи та завершили захід спільним фото.