Якісний бюджет – запорука успішності громади!

Дата: 26.04.2023 15:56

25 квітня 2023 року відбулась робоча зустріч експерта місцевих фінансів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Оксани Самойліч з працівниками відділу фінансів Локачинської селищної ради, метою якої є визначення шляхів та джерел збільшення надходжень до місцевого бюджету та впровадження дієвих інструментів бюджетного механізму.

Конструктивний діалог підтримав заступник селищного голови Тарас Хом’як, відзначивши важливість та необхідність такої ініціативи для громади.

Оперативне вирішення проблемних питань представниками органу місцевого самоврядування – це щоденні виклики, з якими стикається громада. Тісна взаємодія з експертами саме під час організації бюджетного процесу та виконанні місцевого бюджету дає вагомі результати вже сьогодні. Бюджет громади виконано на 105,7 відсотки.