Запрошення на благодійний концерт, лотерею!

Дата: 04.05.2023 10:24

Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує всіх бажаючих на благодійний концерт "ВЕСНЯНЕ РАНДЕВУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ", який відбудеться в неділю 07.05.2023р. об 16.00 год на площі біля адміністративного приміщення Локачинської селищної ради.

Найкраще, що можуть зробити сьогодні діти у відповідь на тривожні сирени - це підтримати наших славних, відважних Захисників. Піснями і танцями наші юні патріоти вже рік проявляють свою стійкість та прагнення наблизити таку бажану Перемогу. Тож підтримаймо їх волю й у цей весняний вихідний день.  Хай вогник віри і надії наших дітей знайде відгук і у ваших душах!

Чекаємо з нетерпінням!
P.S. налаштуйтесь на приємну несподіванку!!! Діти «перенесуть» вас років так на 80 назад