НАВІЧНО У НАШИХ СЕРЦЯХ ТА ПАМ’ЯТІ

Дата: 30.08.2023 10:01

29 серпня — День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Вшанували пам’ять загиблих Героїв і в Локачинській територіальній громаді.

Селищний голова Богдан Іус, його заступники Тарас Хом’як та Микола Багнюк, старости старостинських округів, депутати селищної ради, працівники селищної ради і комунальних установ та закладів, учнівська молодь і представники Першого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП поклали квіти на могили Героїв-захисників, вшанували їх пам’ять хвилинами мовчання та спільними спогадами про жертовність та мужність земляків.
До могил Героїв також прийшли їх рідні, вчителі та учні закладів освіти, Будинку дитячої та юнацької творчості Локачинської селищної ради.

Не забуваймо про подвиг і ціну нашої свободи. Вічна пам’ять, вічна пошана нашим Героям!
Герої не вмирають!