Волинська область, Володимирський район

Обговорюємо проєкт Стратегії розвитку Локачинської селищної територіальної громади до 2027 року

Дата: 30.10.2023 11:32

Шановні мешканці нашої громади!

Image by standret on Freepik

Запрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Локачинської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації, які розроблені в співпраці Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Локачинської селищної територіальної громади та експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» (завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»).
Документи розміщено за посиланням:
Свої пропозиції можна подати за адресою (смт Локачі, вул. Миру, будинок 37), а також на електронну пошту
lokselrada@lokachynska-gromada.gov.ua до 30 листопада 2023 року.

Також інформуємо, що в межах громадського обговорення 10 листопада 2023 року відбудеться круглий стіл у приміщенні Локачинської селищної ради (смт Локачі, вул. Миру, будинок 37). Початок об 11 год.
Запрошуємо всіх зацікавлених осіб!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)