Обговорюємо проєкт Стратегії розвитку Локачинської селищної територіальної громади до 2027 року

Дата: 30.10.2023 11:32

Шановні мешканці нашої громади!

Image by standret on Freepik

Фото без описуЗапрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Локачинської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації, які розроблені в співпраці Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Локачинської селищної територіальної громади та експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» (завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»).
Документи розміщено за посиланням:
Свої пропозиції можна подати за адресою (смт Локачі, вул. Миру, будинок 37), а також на електронну пошту
lokselrada@lokachynska-gromada.gov.ua до 30 листопада 2023 року.

Також інформуємо, що в межах громадського обговорення 10 листопада 2023 року відбудеться круглий стіл у приміщенні Локачинської селищної ради (смт Локачі, вул. Миру, будинок 37). Початок об 11 год.
Запрошуємо всіх зацікавлених осіб!