Локачинська громада
Волинська область, Володимирський район

Про сплату земельного податку у 2025 році

Дата: 28.07.2025 09:26
Кількість переглядів: 190

Шановні власники та землекористувачі земельних ділянок та земельних часток (паїв), розташованих на території Локачинської селищної ради!

 

Повідомляємо Вас про обов’язковість сплати земельного податку у 2025 році.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ), земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ, а саме:

  • інваліди першої і другої групи;

  • фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

  • пенсіонери (за віком);

  • ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

  • фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Слід зауважити, що відповідно п. 281.2. ПКУ звільнення від сплати податку за земельні ділянки поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

 

За додатковою інформацією з метою уточнення суми нарахованих податків у 2025 році та отримання платіжних реквізитів для сплати жителям селища звертатись до відділу земельних відносин, агропромислового розвитку та екології селищної ради за адресою, сел. Локачі, вул. Миру, 37, мешканцям сіл до відповідних старостинських округів.

 

Банківські реквізити для сплати податку:

Отримувач: Головне Управління Казначейської Служби України у Волинській області/сел Локачі/18010700

Код ЄДРПОУ отримувача: 38009371

номер рахунку: UA908999980334139813000003554

Банк отримувача: Казначейство України

Код класифікації доходів бюджету: 18010700

Найменування коду класифікації доходів бюджету: «Земельний податок з фізичних осіб»

В призначенні обов’язково вказується ПІБ та ідентифікаційний код платника

Зберігайте квитанції про оплату!

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

Термін сплатити земельного податку (зарахування до бюджету) до 29 серпня 2025 року.

За несплату земельного податку землекористувач (землевласник) несе відповідальність перед Законом.

У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов`язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді нарахування пені та штрафних санкцій за невчасну сплату.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь