Дата: від до Скинути

ОБҐРУНТУВАННЯ  технічних та якісних характеристик закупівлі природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ЗАВАНТАЖИТИ ОБҐРУНТУВАННЯ  технічних та якісних характеристик закупівлі природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

17:03 29.11.2023

Розпочато процедуру визнання безхазяйним нерухомого майна — гідроспоруди в с. Бубнів

Виконавчий комітет Локачинської селищної ради повідомляє, що, відповідно до рішення селищної ради від 23 листопада 2023 року №29/11, на території Локачинської селищної територіальної громади виявлено та розпочато процедуру визнання безхазяйним нерухомого майна: греблі довжиною 60 метрів по периметру, шириною по верху 6 метрів, висотою 3 метри та водоскиду типу шлюз-регулятор відкритий, що знаходиться на кадастровій земельній ділянці з кадастровим номером 0722480500:03:000:0513 за межами населених пунктів Локачинської селищної ради Володимирського району. У разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правоустановчих документів на майно, просимо звертатися в управління містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунального майна селищної ради за адресою: смт Локачі, вул. Миру, 37, каб. № 77.

15:42 24.11.2023

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про надання дозволу КНП “Локачинський центр первинної медико-санітарної допомоги” Локачинської селищної ради на списання необоротних матеріальних активів"

10:21 17.11.2023

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної   ради  від  23  грудня  2022 року  №22/8 «Про бюджет  Локачинської селищної  територіальної   громади   на 2023 рік» (0356000000)"