Дата: від до Скинути

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної   ради  від  23  грудня  2022 року  №22/8 «Про бюджет  Локачинської селищної  територіальної   громади   на 2023 рік» (0356000000)"

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2022 року №22/8 «Про бюджет Локачинської селищної територіальної громади на 2023 рік» (0356000000)"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної   ради  від  23  грудня  2022 року  №22/8 «Про бюджет  Локачинської селищної  територіальної   громади   на 2023 рік» (0356000000)"

14:41 20.09.2023

Центри зайнятості Волині працевлаштували понад тисячу внутрішньо переміщених осіб

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у нових громадах – один із пріоритетів служби зайнятості та влади на місцях. Саме тому, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, разом з Державною службою зайнятості, міжнародними гуманітарними організаціями та роботодавцями об’єдналися, аби полегшити цей процес, створивши належні умови для життя та роботи громадян.

15:09 15.09.2023

Подвиг Героїв УПА повторює нинішнє покоління

У ці осінні дні, 8-11 вересня, виповнилося 80 років відтоді, як біля стін Новозагорівського монастиря відбувся бій чоти Андрія Берези з нацистськими загарбниками. У неділю, 10 вересня, пам'ять Героїв УПА вшанували представники влади, громадськості, небайдужі краяни.

12:55 11.09.2023

Працює сайт для фіксації руйнувань спричинених війною

Розпочала роботу Платформа з підвищення обізнаності ОМС та громадян з фіксації збитків спричинених війною. Головне завдання Платформи – надати у доступному вигляді інформацію для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.

09:38 11.09.2023

Початок громадського обговорення  «Детальний план території орієнтовною площею 0.20 га для облаштування автостоянки для автотранспортних засобів  по вулиці Шевченка в смт Локачі Володимирського району, Волинської області»

Початок громадського обговорення «Детальний план території орієнтовною площею 0.20 га для облаштування автостоянки для автотранспортних засобів  по вулиці Шевченка в смт Локачі Володимирського району, Волинської області»

Локачинська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: «Детальний план території орієнтовною площею 0.20 га для облаштування автостоянки для автотранспортних засобів  по вулиці Шевченка в смт Локачі Володимирського району, Волинської області».

15:51 08.09.2023

10 вересня 2023 року с.Новий Загорів 11.00 год. відзначаємо 80-ту річниці бою чоти «Берези» з німецькими  окупантами під стінами монастиря

10 вересня 2023 року с.Новий Загорів 11.00 год. відзначення 80-ї річниці бою чоти «Берези» з фашистськими  окупантами під стінами монастиря у програмі:

11:22 06.09.2023