Вручили ордени "За мужність" сім'ям загиблих героїв

Сьогодні в Локачинській селищній раді відбулась зворушлива подія — вручення орденів сім'ям загиблих воїнів, які мужньо віддавали своє життя за нашу Батьківщину. Указом Президента України В.Зеленського від 30 березня 2023 року №190 нагороджено орденами "За мужність" ІІІ ступеня посмертно наших земляків-локачан, які віддали своє життя за Незалежність та Суверенітет нашої Держави - Ткачука Олександра Анатолійовича та Дудіка Андрія Руслановича.

15:18 26.07.2023

Оголошено набір до Третьої штурмової бригади!

Ми кришили російські війська на Київщині та десантувалися в оточений Маріуполь, штурмували окупанта на Запоріжжі, переможним маршем заходили у Херсон та тримаємо оборону Бахмуту.

16:20 21.07.2023

Відбудеться  третє засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Локачинської селищної територіальної громади

Відбудеться третє засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Локачинської селищної територіальної громади

Шановні жителі громади! Інформуємо щодо проведення третього засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку до 2027 року Локачинської селищної територіальної громади. Image by pch.vector on Freepik