Дата: від до Скинути

Центри зайнятості Волині працевлаштували понад тисячу внутрішньо переміщених осіб

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у нових громадах – один із пріоритетів служби зайнятості та влади на місцях. Саме тому, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, разом з Державною службою зайнятості, міжнародними гуманітарними організаціями та роботодавцями об’єдналися, аби полегшити цей процес, створивши належні умови для життя та роботи громадян.

15:09 15.09.2023

Подвиг Героїв УПА повторює нинішнє покоління

У ці осінні дні, 8-11 вересня, виповнилося 80 років відтоді, як біля стін Новозагорівського монастиря відбувся бій чоти Андрія Берези з нацистськими загарбниками. У неділю, 10 вересня, пам'ять Героїв УПА вшанували представники влади, громадськості, небайдужі краяни.

12:55 11.09.2023

Працює сайт для фіксації руйнувань спричинених війною

Розпочала роботу Платформа з підвищення обізнаності ОМС та громадян з фіксації збитків спричинених війною. Головне завдання Платформи – надати у доступному вигляді інформацію для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.

09:38 11.09.2023

Початок громадського обговорення «Детальний план території орієнтовною площею 0.20 га для облаштування автостоянки для автотранспортних засобів  по вулиці Шевченка в смт Локачі Володимирського району, Волинської області»

Локачинська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: «Детальний план території орієнтовною площею 0.20 га для облаштування автостоянки для автотранспортних засобів  по вулиці Шевченка в смт Локачі Володимирського району, Волинської області».

15:51 08.09.2023

10 вересня 2023 року с.Новий Загорів 11.00 год. відзначаємо 80-ту річниці бою чоти «Берези» з німецькими  окупантами під стінами монастиря

10 вересня 2023 року с.Новий Загорів 11.00 год. відзначення 80-ї річниці бою чоти «Берези» з фашистськими  окупантами під стінами монастиря у програмі:

11:22 06.09.2023

Проєкт рішення "Про реорганізацію П’ятикорівської гімназії Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області та створення  філії"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про реорганізацію П’ятикорівської гімназії Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області та створення філії"

15:15 30.08.2023

15:14 30.08.2023

Проєкт рішення "Про припинення юридичної особи -  Новозагорівська початкова школа Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області шляхом ліквідації"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про припинення юридичної особи - Новозагорівська початкова школа Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області шляхом ліквідації"

15:09 30.08.2023

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про реорганізацію Козлівської гімназії Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області та створення філії"