Увага пасічникам! Обробіток соняшника!

Image by macrovector on Freepik ДП "Луга Нова" ПП "Універсам" з 07 липня по 12 липня на території Дорогиничівського старостинського округу буде проводити обробіток соняшнику засобами захисту рослин ("Бор" - 1 л/га, "Наповал" - 0,15 л/га)

16:25 05.07.2023

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної   ради  від  23  грудня  2022 року  №22/8  «Про бюджет  Локачинської селищної  територіальної   громади   на 2023 рік»"

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2022 року №22/8 «Про бюджет Локачинської селищної територіальної громади на 2023 рік»"

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної   ради  від  23  грудня  2022 року  №22/8  «Про бюджет  Локачинської селищної  територіальної   громади   на 2023 рік»"

16:45 03.07.2023

Засідання робочої групи з питань наповнення місцевого бюджету, дотримання вимог законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та трудових відносин з найманими працівниками.

29 червня 2023 року в Локачинській селищній раді відбулось засідання робочої групи з питань наповнення місцевого бюджету, дотримання вимог законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та трудових відносин з найманими працівниками під головуванням Богдана Іуса.

15:00 30.06.2023

Підприємство ТзОВ «Чікен Трейд» пропонує роботу, проживання та харчування для сімей!

Увага! Підприємство ТзОВ «Чікен Трейд» інформує про можливість працевлаштування внутрішньо переміщених осіб або постраждалих внаслідок військової агресії рф Image by pch.vector on Freepik

11:44 23.06.2023

22 червня — День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

22 червня в Україні відзначається День скорботи й вшанування пам’яті жертв війни. Сьогодні ми вшановуємо світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

15:03 22.06.2023